De Boomsspijker

Hier vind u het actuele activiteiten aanbod van de Boomsspijker.

Activiteitenoverzicht Overzicht van 22 september t/m 28 september

De Boomsspijker  Overzicht van 22 september t/m 28 september

WOENSDAG, 22 SEPTEMBER

Organisator
Informatie

Taalspreekuur volwasseneducatie

09:00 - 12:00 uur
Gemeente Amsterdam

Woensdagochtend cursus (K02103)

09:00 - 12:00 uur
Fabius Opleidingen

Verhalenvertellersvoorstelling Note to self: Only you...

09:00 - 12:00 uur
MindTraveller

Testen voor toegang

09:00 - 19:00 uur
Covidia Nederland BV.

Yoga 55+

09:45 - 10:45 uur
MBVO
Voor info en aanmelden mbvo_amsterdam@hotmail.com

Buurt lunch

10:00 - 14:00 uur
Galen,P.G. van ()

Schilderclub

10:00 - 12:00 uur
Schilderclub Jet de Gier

Buurt lunch

12:00 - 14:00 uur
Galen,P.G. van ()

Verfin

14:00 - 17:00 uur
Verfin (DWI)

spreekuur ALLEEN OP AFSPRAAK

14:00 - 17:00 uur
Stichting !Woon - ZF

Koor Wonen

16:00 - 17:30 uur
Muziekvereniging Waterland

In mijn lijf, in mijn kracht

16:00 - 17:30 uur
Verburg, Mw. A.S.T.()

Roze Buddies

19:30 - 21:30 uur
St. Roze Buddyzorg

Yoga

19:30 - 21:00 uur
Yoga

Koor de stemming

20:00 - 23:00 uur
Stemming koor

De Boomsspijker  Overzicht van 22 september t/m 28 september

WOENSDAG, 22 SEPTEMBER

Organisator
Informatie

Kamerkoor AUK

20:00 - 22:30 uur
AUK Kamerkoor

SOL Koor

20:15 - 21:45 uur
SOL Koor

DONDERDAG, 23 SEPTEMBER

bloedafname op afspraak

09:00 - 11:00 uur
Atalmedial B.V.

training Vreedzaam vakdocenten

09:00 - 13:00 uur
Blok, Mw. E.()

Testen voor toegang

09:00 - 19:00 uur
Covidia Nederland BV.

Gymnastiek 65+

09:30 - 10:15 uur
MBVO
Voor info en aanmelden mbvo_amsterdam@hotmail.com

Gymnastiek Chinese ouderen 55+

10:45 - 11:30 uur
MBVO
Voor info en aanmelden mbvo_amsterdam@hotmail.com

Roads schrijfgroep (team Buurthuizen)

11:00 - 13:00 uur
Stichting Arkin

Tai Chi 55+

11:45 - 12:30 uur
MBVO
Voor info en aanmelden mbvo_amsterdam@hotmail.com

Lunch jeugd

12:00 - 13:00 uur
Burger,D.()

Roads theatergroep (team Buurthuizen)

13:00 - 15:00 uur
Stichting Arkin

De Gouden Naald

13:00 - 15:00 uur
Verburg, Mw. A.S.T.()

Roads Filmgroep (team Buurthuizen)

15:00 - 17:00 uur
Stichting Arkin

Tijgertje Yoga

19:30 - 21:00 uur
Tijgertje Secretariaat

Illuster Theatergroep

20:00 - 22:30 uur
Illuster Theatergroep

Koor Scala

20:15 - 22:15 uur
Scala Koor

VRIJDAG, 24 SEPTEMBER

Testen voor toegang

09:00 - 19:00 uur
Covidia Nederland BV.

Yoga Beiki Bakker

10:30 - 12:00 uur
Yoga Beiki Bakker

Koffie inloop (team Buurthuizen)

10:30 - 12:00 uur
Stichting Arkin

Yoga 55+

11:00 - 11:45 uur
MBVO
Voor info en aanmelden mbvo_amsterdam@hotmail.com

Lunch jeugd

12:00 - 13:00 uur
Burger,D.()

De Boomsspijker  Overzicht van 22 september t/m 28 september

VRIJDAG, 24 SEPTEMBER

Psychiatrie Cafe - Buurtrestaurant

15:00 - 19:00 uur
De Regenboog Groep

Kung Fu Kidz

16:00 - 17:00 uur
WTAA

Tienerinstuif

17:00 - 22:00 uur
Burger,D.()

Psychiatrie Cafe - Buurtrestaurant

17:00 - 18:30 uur
De Regenboog Groep

Psychiatrie Cafe

18:00 - 21:30 uur
De Regenboog Groep

Wing Tshung

19:00 - 21:00 uur
WTAA

ZATERDAG, 25 SEPTEMBER

Testen voor toegang

09:00 - 19:00 uur
Covidia Nederland BV.

DO-IN

09:30 - 11:00 uur
Do-in Shiatsu

Russische School

10:00 - 16:30 uur
St. Russische School

Russische School

10:00 - 13:15 uur
St. Russische School

Russische School

10:00 - 13:15 uur
St. Russische School

Russische school

10:00 - 16:30 uur
St. Russische School

Russische School

10:00 - 16:30 uur
St. Russische School

Russische School

10:00 - 16:30 uur
St. Russische School

Russische School

10:00 - 16:30 uur
St. Russische School

Russische School

10:00 - 16:30 uur
St. Russische School

Russische School

10:00 - 16:30 uur
St. Russische School

Russische School

10:00 - 13:15 uur
St. Russische School

De Boomsspijker  Overzicht van 22 september t/m 28 september

ZATERDAG, 25 SEPTEMBER

Kleuterdans

11:10 - 13:15 uur
Danza Studio

theatervoorstellign buurt

14:00 - 21:00 uur
Galen,P.G.van()

ZONDAG, 26 SEPTEMBER

Testen voor toegang

09:00 - 19:00 uur
Covidia Nederland BV.

burendag

10:00 - 15:00 uur
Galen,P.G.van()

Armeense School

10:30 - 13:00 uur
Armeense School

Armeense school

10:30 - 13:00 uur
Armeense School

Armeense school

10:30 - 13:00 uur
Armeense School

Armeense School

10:30 - 13:00 uur
Armeense School

Armeense school

10:30 - 13:00 uur
Armeense School

Verhalenvertellersvoorstelling Note to self: Only you...

13:30 - 21:30 uur
MindTraveller
Te laat (21-9) geannuleerd.

MAANDAG, 27 SEPTEMBER

Testen voor toegang

09:00 - 19:00 uur
Covidia Nederland BV.

Pluspunt

09:00 - 11:30 uur
Centram

Woningnet/hulp spreekuur !Woon,DOCK & Centram

09:30 - 11:30 uur
Centram

Fuentes Spaans

10:00 - 12:30 uur
Fuentes BV

Bijeenkomst

10:00 - 12:00 uur
Gemeente amsterdam
Kostenplaats: 5720001.4255 Werkorder: 9206

Bewegen Yvon de Winter

11:00 - 12:00 uur
Bewegen Yvon de Winter

Inspiratie sessie

12:00 - 15:00 uur
Gemeente amsterdam

Lunch jeugd

12:00 - 13:00 uur
Burger,D.()

De Boomsspijker  Overzicht van 22 september t/m 28 september

MAANDAG, 27 SEPTEMBER

Time 4 U

15:15 - 18:15 uur
Stichting Arkin Jeugd & Gezin

Koor

17:00 - 18:30 uur
Van Onbesproken Gedrag

Pilates

19:00 - 20:00 uur
Pilates. Susanne Reitz

Het Wilde Wat Koor

19:45 - 21:45 uur
Het Wilde Wat (koor)

Songlines

20:00 - 22:00 uur
Songlines

Zeedijkkoor

20:00 - 22:00 uur
Zeedijkkoor

DINSDAG, 28 SEPTEMBER

bloedafname op afspraak

09:00 - 11:00 uur
Atalmedial B.V.

Testen voor toegang

09:00 - 19:00 uur
Covidia Nederland BV.

Conditietraining 55+

10:00 - 10:45 uur
MBVO

Gymnastiek 60+

11:00 - 11:45 uur
MBVO

Lunch jeugd

12:00 - 13:00 uur
Burger,D.()

Roads Yoga (team Buurthuizen)

12:30 - 14:30 uur
Stichting Arkin

PC Club - Eerste Hulp bij Online

13:00 - 15:00 uur
Galen,P.G.van()

Fabius opleidingen

19:00 - 22:00 uur
Fabius Opleidingen

Koor Amphion

19:30 - 22:00 uur
Amphion Koor

Toneelgroep Warns

20:00 - 22:30 uur
Warns toneelgroep
© Copyright - Huis van de buurt Centrum Amsterdam 2019