De Boomsspijker

Hier vind u het actuele activiteiten aanbod van de Boomsspijker.

Activiteitenoverzicht Overzicht van 06 december t/m 12 december

De Boomsspijker  Overzicht van 06 december t/m 12 december

MAANDAG, 06 DECEMBER

Organisator
Informatie

Opbouwen voorstelling 11/12 december

09:00 - 18:30 uur
Warns toneelgroep

Pluspunt

09:00 - 12:00 uur
Centram

Woningnet/hulp spreekuur !Woon,DOCK & Centram

09:30 - 11:30 uur
Centram

Intensieve cursus

10:00 - 12:30 uur
Fuentes BV

Bewegen Yvon de Winter

11:00 - 12:00 uur
Bewegen Yvon de Winter

Lunch jeugd

12:00 - 13:00 uur
Burger,D.()

Repair cafe

13:00 - 15:00 uur
Pheijffer, Mw. M.G.M. ()

maand. huur ruimtes De Kleine Wereld

14:00 - 19:00 uur
De Kleine Wereld A'dam Ceintuurbaan BV

maand. huur ruimtes De Kleine Wereld

14:00 - 19:00 uur
De Kleine Wereld A'dam Ceintuurbaan BV

Time 4 U

15:15 - 18:15 uur
Stichting Arkin Jeugd & Gezin

Keramiek 3,4,5 -nsa

15:15 - 16:30 uur
Peters, Mw. M.F.()
Voor info en aanmelden https://naschoolseactiviteiten.amsterdam/

buurtkinderen gymzaal

16:00 - 18:00 uur
Burger,D.()

Keramiek 6, 7, 8 - nsa

17:00 - 18:00 uur
Peters, Mw. M.F.()
Voor info en aanmelden https://naschoolseactiviteiten.amsterdam/

Koor

17:00 - 18:30 uur
Van Onbesproken Gedrag

Maandagavond groep

19:00 - 22:00 uur
Fabius Opleidingen

De Boomsspijker  Overzicht van 06 december t/m 12 december

MAANDAG, 06 DECEMBER

Organisator
Informatie

Pilates

19:00 - 20:00 uur
Pilates. Susanne Reitz

Het Wilde Wat Koor

19:30 - 21:30 uur
Het Wilde Wat (koor)

Songlines

20:00 - 22:00 uur
Songlines

Zeedijkkoor

20:00 - 22:00 uur
Zeedijkkoor

DINSDAG, 07 DECEMBER

bloedafname op afspraak

09:00 - 11:00 uur
Atalmedial B.V.

bloedafname op afspraak

09:00 - 11:00 uur
Atalmedial B.V.

Conditietraining 55+

10:00 - 10:45 uur
MBVO

WRAP Herstelgroep

10:30 - 13:30 uur
Stichting ARKIN

Gymnastiek 60+

11:00 - 11:45 uur
MBVO

Lunch jeugd

12:00 - 13:00 uur
Burger,D.()

Teken- & Schilderclub en Boekdruk 3,4,5

12:00 - 16:15 uur
Peters, Mw. M.F.()
Voor info en aanmelden https://naschoolseactiviteiten.amsterdam/

Roads Yoga (team Buurthuizen)

12:30 - 14:30 uur
Stichting Arkin

PC Club - Eerste Hulp bij Online

13:00 - 15:00 uur
Galen,P.G.van()

Regenboog

14:00 - 15:30 uur
De Regenboog Groep

GCO

14:00 - 16:00 uur
Verburg, Mw. A.S.T.()

maand. huur ruimtes De Kleine Wereld

14:00 - 19:00 uur
De Kleine Wereld A'dam Ceintuurbaan BV

maand. huur ruimtes De Kleine Wereld

14:00 - 19:00 uur
De Kleine Wereld A'dam Ceintuurbaan BV

Time 4 U

15:15 - 18:15 uur
Stichting Arkin Jeugd & Gezin

KIassiek Ballet 1,2 -nsa

15:15 - 16:30 uur
Peters, Mw. M.F.()
Voor info en aanmelden https://naschoolseactiviteiten.amsterdam/

KIassiek Ballet 3,4,5 -nsa

16:30 - 17:45 uur
Peters, Mw. M.F.()
Voor info en aanmelden https://naschoolseactiviteiten.amsterdam/

Teken- & Schilderclub en Boekdruk 6,7,8

16:30 - 18:15 uur
Peters, Mw. M.F.()
Voor info en aanmelden https://naschoolseactiviteiten.amsterdam/

De Boomsspijker  Overzicht van 06 december t/m 12 december

DINSDAG, 07 DECEMBER

Stamtafel

17:00 - 19:30 uur
Stichting Prisma

Tienervoetbal

18:00 - 19:00 uur
Burger,D.()

Fabius opleidingen

19:00 - 22:00 uur
Fabius Opleidingen

Koor Amphion

19:45 - 22:00 uur
Amphion Koor

Slavuj Koor

19:45 - 22:15 uur
Warns toneelgroep

Toneelgroep Warns

20:00 - 22:30 uur
Warns toneelgroep

WOENSDAG, 08 DECEMBER

Taalspreekuur volwasseneducatie

09:00 - 12:00 uur
Gemeente Amsterdam

Yoga 55+

09:45 - 10:45 uur
MBVO
Voor info en aanmelden mbvo_amsterdam@hotmail.com

Buurt lunch

10:00 - 14:00 uur
Galen,P.G. van ()

Schilderclub

10:00 - 12:00 uur
Schilderclub Jet de Gier

Basistheorie Vastgoed (SVM NIVO) int.opl

10:00 - 15:30 uur
IPD Opleidingen

Buurt lunch

12:00 - 14:00 uur
Galen,P.G. van ()

Verfin

14:00 - 17:00 uur
Verfin (DWI)

spreekuur ALLEEN OP AFSPRAAK

14:00 - 17:00 uur
Stichting !Woon - ZF

Kerstworkshop

14:00 - 17:00 uur
Peters, Mw. M.F.()

maand. huur ruimtes De Kleine Wereld

14:00 - 19:00 uur
De Kleine Wereld A'dam Ceintuurbaan BV

maand. huur ruimtes De Kleine Wereld

14:00 - 19:00 uur
De Kleine Wereld A'dam Ceintuurbaan BV

teamuitje

14:30 - 18:00 uur
Centram

De Boomsspijker  Overzicht van 06 december t/m 12 december

WOENSDAG, 08 DECEMBER

Kinderyoga 3,4,5,6 -nsa

14:45 - 16:15 uur
Peters, Mw. M.F.()
Voor info en aanmelden https://naschoolseactiviteiten.amsterdam/

Kan iemand mij horen - tienergroep

16:00 - 18:00 uur
Blijf Groep

Kan iemand mij horen- oudergroep

16:00 - 18:00 uur
Blijf Groep

In mijn lijf, in mijn kracht

16:00 - 17:30 uur
Verburg, Mw. A.S.T.()

Koor Wonen

16:15 - 17:45 uur
Omphalos Muziek

PO

17:30 - 19:00 uur
St. Roze Buddyzorg

Italiaans

18:30 - 19:45 uur
Italiaans

Yoga

19:30 - 21:00 uur
Yoga

Koor de stemming

20:00 - 23:00 uur
Stemming koor

Kamerkoor AUK

20:00 - 22:30 uur
AUK Kamerkoor

SOL Koor

20:15 - 21:45 uur
SOL Koor

DONDERDAG, 09 DECEMBER

bloedafname op afspraak

09:00 - 11:00 uur
Atalmedial B.V.

bloedafname op afspraak

09:00 - 11:00 uur
Atalmedial B.V.

Training motiverende gespreksvoering

09:30 - 16:30 uur
Cakir, Mw. L.()

Gymnastiek 65+

09:30 - 10:15 uur
MBVO
Voor info en aanmelden mbvo_amsterdam@hotmail.com

De Gouden Naald

10:00 - 12:00 uur
Pheijffer, Mw. M.G.M.()

Gymnastiek Chinese ouderen 55+

10:45 - 11:30 uur
MBVO
Voor info en aanmelden mbvo_amsterdam@hotmail.com

Roads schrijfgroep (team Buurthuizen)

11:00 - 13:00 uur
Stichting Arkin

De Boomsspijker  Overzicht van 06 december t/m 12 december

DONDERDAG, 09 DECEMBER

Tai Chi 55+

11:45 - 12:30 uur
MBVO
Voor info en aanmelden mbvo_amsterdam@hotmail.com

Lunch jeugd

12:00 - 13:00 uur
Burger,D.()

Roads theatergroep (team Buurthuizen)

13:00 - 15:00 uur
Stichting Arkin

maand. huur ruimtes De Kleine Wereld

14:00 - 19:00 uur
De Kleine Wereld A'dam Ceintuurbaan BV

maand. huur ruimtes De Kleine Wereld

14:00 - 19:00 uur
De Kleine Wereld A'dam Ceintuurbaan BV

Roads Filmgroep (team Buurthuizen)

15:00 - 17:00 uur
Stichting Arkin

De Kleine Naald 3,4,5 -nsa

15:15 - 16:30 uur
Peters, Mw. M.F.()
Voor info en aanmelden https://naschoolseactiviteiten.amsterdam/

5,6,7,8 -nsa

15:15 - 17:15 uur
Peters, Mw. M.F.()
Voor info en aanmelden https://naschoolseactiviteiten.amsterdam/

De Kleine Naald 6,7,8 -nsa

17:00 - 18:15 uur
Peters, Mw. M.F.()
Voor info en aanmelden https://naschoolseactiviteiten.amsterdam/

Midlife Meppers

18:00 - 19:00 uur
Midlife Meppers

vrijwilligers feest

19:00 - 21:00 uur
Galen,P.G.van()

Tijgertje Yoga

19:30 - 21:00 uur
Tijgertje Secretariaat

Illuster Theatergroep

20:00 - 22:30 uur
Illuster Theatergroep

Koor Scala

20:15 - 22:15 uur
Scala Koor

VRIJDAG, 10 DECEMBER

Basistheorie Vastgoed (SVM NIVO) int.opl

10:00 - 15:30 uur
IPD Opleidingen

Koffie inloop (team Buurthuizen)

10:30 - 12:00 uur
Stichting Arkin

Yoga Beiki Bakker

10:30 - 12:00 uur
Yoga Beiki Bakker

Yoga 55+

11:00 - 11:45 uur
MBVO
Voor info en aanmelden mbvo_amsterdam@hotmail.com

De Boomsspijker  Overzicht van 06 december t/m 12 december

VRIJDAG, 10 DECEMBER

Lunch jeugd

12:00 - 13:00 uur
Burger,D.()

Gesprekgroep voor lotgenoten

13:00 - 16:00 uur
Vereniging Caleidoscoop

maand. huur ruimtes De Kleine Wereld

14:00 - 19:00 uur
De Kleine Wereld A'dam Ceintuurbaan BV

maand. huur ruimtes De Kleine Wereld

14:00 - 19:00 uur
De Kleine Wereld A'dam Ceintuurbaan BV

Filmclub

14:00 - 22:00 uur
Galen,P.G.van()

Kung Fu Kids 5,6,7,8 -nsa

15:45 - 17:15 uur
Peters, Mw. M.F.()
Voor info en aanmelden https://naschoolseactiviteiten.amsterdam/

Tienerinstuif

17:00 - 22:00 uur
Burger,D.()

Filmclub

17:30 - 22:00 uur
Galen,P.G.van()

Filmclub

18:00 - 20:00 uur
Galen,P.G.van()

Wing Tshung

18:30 - 20:00 uur
WTAA

ZATERDAG, 11 DECEMBER

DO-IN

09:30 - 11:00 uur
Do-in Shiatsu

Russische School

10:00 - 16:30 uur
St. Russische School

Russische School

10:00 - 13:15 uur
St. Russische School

Russische School

10:00 - 13:15 uur
St. Russische School

Russische school

10:00 - 16:30 uur
St. Russische School

Russische School

10:00 - 16:30 uur
St. Russische School

Russische School

10:00 - 16:30 uur
St. Russische School

Russische School

10:00 - 16:30 uur
St. Russische School

De Boomsspijker  Overzicht van 06 december t/m 12 december

ZATERDAG, 11 DECEMBER

Russische School

10:00 - 16:30 uur
St. Russische School

Russische School

10:00 - 16:30 uur
St. Russische School

Russische School

10:00 - 13:15 uur
St. Russische School

Kleuterdans

11:10 - 13:15 uur
Danza Studio

Opbouwen voorstelling 11/12 december

13:30 - 22:00 uur
Warns toneelgroep

ZONDAG, 12 DECEMBER

Armeense School

10:30 - 13:00 uur
Armeense School

Armeense school

10:30 - 13:00 uur
Armeense School

Armeense school

10:30 - 13:00 uur
Armeense School

Armeense School

10:30 - 13:00 uur
Armeense School

Armeense school

10:30 - 13:00 uur
Armeense School

van film naar edit door Lucienne

12:00 - 14:00 uur
Burger,D.()

Opbouwen voorstelling 11/12 december

13:00 - 18:00 uur
Warns toneelgroep
© Copyright - Huis van de buurt Centrum Amsterdam 2019