Het Claverhuis

Hier vind u het actuele activiteiten aanbod van de Het Claverhuis.

Activiteitenoverzicht Overzicht van 11 april t/m 17 april

Het Claverhuis  Overzicht van 11 april t/m 17 april

MAANDAG, 11 APRIL

Organisator
Informatie

Taalles Akros

09:00 - 12:00 uur
Akros

Bodyfit

09:00 - 10:00 uur
Bodyfit

Dagbesteding

09:00 - 15:00 uur
Stichting de Opstap

Soep Dock DOCK

10:30 - 13:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Gymnastiek 60+

10:45 - 11:30 uur
MBVO
Voor info en aanmelden mbvo_amsterdam@hotmail.com

Yoga 55+

12:00 - 13:00 uur
MBVO
Voor info en aanmelden mbvo_amsterdam@hotmail.com

Lach Yoga

13:15 - 15:15 uur
Saruhan, Mw. C.()

Rijbewijs keuringen 2021

14:00 - 17:00 uur
Chantal Carlier

Type lessen

15:15 - 16:30 uur
Broers, Mw. W.()
Voor info en aanmelden https://naschoolseactiviteiten.amsterdam/

Hoe word ik Archeoloog / Sietske

15:15 - 17:00 uur
Broers, Mw. W.()
Voor info en aanmelden https://naschoolseactiviteiten.amsterdam/

Calanetics

18:30 - 19:30 uur
Calanetics

Spaanse conversatie

19:00 - 21:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Vrouwenherstelgroep

19:00 - 21:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Spaanse conversatie DOCK

19:00 - 21:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Calanetics

20:00 - 21:00 uur
Calanetics

Het Claverhuis  Overzicht van 11 april t/m 17 april

DINSDAG, 12 APRIL

Aerobics 55+

09:45 - 10:30 uur
MBVO
Voor info en aanmelden mbvo_amsterdam@hotmail.com

Nederlandse conversatieles DOCK

10:00 - 12:30 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Computercursus Dock

10:00 - 12:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

NL conversatieles

10:00 - 12:30 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Wandelclub

10:00 - 12:30 uur
Saruhan, Mw. C.()
10 uur verzamelen

Yoga 55+

10:45 - 11:30 uur
MBVO
Voor info en aanmelden mbvo_amsterdam@hotmail.com

Gymnastiek 60+

12:30 - 13:15 uur
MBVO

Computerinloop

13:00 - 15:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Volksdansgroep Zajednica

13:30 - 15:00 uur
Volksdansgroep Zajednica

Pluspunt-op-afspraak

14:00 - 16:00 uur
Buurtteam Amsterdam Centrum

kleuterballet 4 en 5 jaar

15:45 - 17:30 uur
Kinderdans

Cursus Spaans

18:45 - 20:45 uur
Spaans
voor informatie www.spaansspaans.nl

vergadering Werkgroep Kunst en Cultuur

19:30 - 21:30 uur
Werkgroep Kunst & Cultuur

WOENSDAG, 13 APRIL

Taalles Akros

09:00 - 12:00 uur
Akros

Wijkcentrum Jordaan en Gouden Reael

09:00 - 13:00 uur
Wijkcentrum Jordaan & Gouden Reael - B

Keramiek en Mozaiek Alelier Dock

10:00 - 12:15 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Koor Roads (team Buurthuizen)

11:00 - 13:00 uur
Stichting Arkin

Lunch BOOJZ

11:30 - 14:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Gymnastiek 60+

12:30 - 13:15 uur
MBVO
Voor info en aanmelden mbvo_amsterdam@hotmail.com

Franse conversatie

13:00 - 15:00 uur
Saruhan, Mw. C.()

Schilderclub

14:00 - 16:00 uur
Schilderclub

Het Claverhuis  Overzicht van 11 april t/m 17 april

WOENSDAG, 13 APRIL

ballet lessen

14:30 - 16:30 uur
Kinderdans

Kookclub (team Buurthuizen)

16:00 - 19:00 uur
Stichting Arkin

Yoga Sandra (team Buurthuizen)

17:15 - 18:15 uur
Stichting Arkin

Cursus Spaans

18:30 - 20:30 uur
Spaans
voor informatie www.spaansspaans.nl

Hatha Yoga Lydwina

19:00 - 20:15 uur
Yoga Lydwina

Soul Redemtion

20:00 - 22:00 uur
Soul Redemption

DONDERDAG, 14 APRIL

Zin in Bewegen

09:30 - 10:30 uur
Zin in bewegen

Engelse Conversatie DOCK

10:30 - 12:30 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Gymnastiek 60+

10:45 - 11:45 uur
MBVO

Centrale en Bezoekersraad Regenboog Gr

11:00 - 13:00 uur
De Regenboog Groep

Engelse conversatie

13:00 - 15:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Naaiatelier DOCK

13:00 - 15:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

T'ai Chi Mentrum

13:30 - 15:15 uur
Mentrum/Arkin

Repair Cafe

14:00 - 16:00 uur
Ikhouane, Mw. F. ()

Computergames maken

15:15 - 16:45 uur
Broers, Mw. W.()
Voor info en aanmelden https://naschoolseactiviteiten.amsterdam/

Hannes/techniek

15:15 - 17:00 uur
Broers, Mw. W.()
Voor info en aanmelden https://naschoolseactiviteiten.amsterdam/

Lachyoga voor vrijwilligers

15:30 - 17:30 uur
Saruhan, Mw. C.()

Claverhuis Buurtmaaltijd

17:00 - 19:30 uur
Versluijs,R. (Rob)

Het Claverhuis  Overzicht van 11 april t/m 17 april

DONDERDAG, 14 APRIL

Calanetics

18:30 - 19:30 uur
Calanetics

NL conversatie DOCK

19:00 - 21:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Nederlandse Conversatieles DOCK

19:00 - 21:30 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Koor Straat en Dijk

20:00 - 22:00 uur
Koor straat en dijk

Amsterdams Smartlappenkoor

20:00 - 23:30 uur
Amsterdams Smartlappenkoor

VRIJDAG, 15 APRIL

Taalles Akros

09:00 - 12:00 uur
Akros

Hatha Yoga Lydwina

09:30 - 10:45 uur
Yoga Lydwina

Hulp bij Tablets, Smartphone, Soc Media

10:00 - 12:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Schrijf cafe Klavertje Vier

10:00 - 12:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Ontmoetingstafel DOCK

10:30 - 12:30 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Mutsen & dassen breien/haken daklozen

11:00 - 12:30 uur
Saruhan, Mw. C.()

Bingomiddag Boojz

11:00 - 17:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Sandra's handwerkclubje (team Buurthuizen)

12:30 - 17:00 uur
Stichting Arkin

Tekenen en Schilderen (team Buurthuizen)

14:00 - 16:00 uur
Stichting Arkin

T''ai Chi Kikai

16:00 - 17:00 uur
Kikai Shiatsu Praktijk

Cursus Blind Typen

19:00 - 21:00 uur
Saruhan, Mw. C.()

Klassiek ballet voor volwassenen

20:00 - 21:30 uur
Jeannet Smit
© Copyright - Huis van de buurt Centrum Amsterdam 2019