Het Claverhuis

Hier vind u het actuele activiteiten aanbod van de Het Claverhuis.

Activiteitenoverzicht Overzicht van 04 oktober t/m 10 oktober

Het Claverhuis  Overzicht van 04 oktober t/m 10 oktober

MAANDAG, 04 OKTOBER

Organisator
Informatie

Taalles Akros

09:00 - 12:00 uur
Akros

Dagbesteding

09:00 - 15:00 uur
Stichting de Opstap

Bodyfit

09:00 - 10:00 uur
Bodyfit

Gymnastiek 60+

10:30 - 11:15 uur
MBVO

Soep Dock DOCK

10:30 - 13:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Yoga 55+

12:00 - 13:00 uur
MBVO

Naaiklusjes Boojz

13:15 - 15:15 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Lach Yoga

13:15 - 15:15 uur
Saruhan, Mw. C.()

NSA

15:15 - 17:15 uur
Broers, Mw. W.()

NSA

15:15 - 16:45 uur
Broers, Mw. W.()

Zangmeditatie

16:15 - 18:15 uur
Franssen, Mw. J.W.()

Calanetics

18:30 - 19:30 uur
Calanetics

Spaanse conversatie DOCK

19:00 - 21:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Spaanse conversatie

19:00 - 21:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Vrouwenherstelgroep

19:00 - 21:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Het Claverhuis  Overzicht van 04 oktober t/m 10 oktober

MAANDAG, 04 OKTOBER

Organisator
Informatie

Calanetics

20:00 - 21:00 uur
Calanetics

DINSDAG, 05 OKTOBER

dagcursus dinsdag en donderdag

09:00 - 12:15 uur
Koentact

Aerobics 55+

09:45 - 10:30 uur
MBVO

Wandelclub

10:00 - 12:30 uur
Saruhan, Mw. C.()
10 uur verzamelen

Computercursus Dock

10:00 - 12:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

NL conversatieles

10:00 - 12:30 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Nederlandse conversatieles DOCK

10:00 - 12:30 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Soep Dock DOCK

10:30 - 13:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Yoga 55+

10:45 - 11:30 uur
MBVO

Gymnastiek 60+

12:30 - 13:15 uur
MBVO

Computerinloop

13:00 - 15:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Volksdansgroep Zajednica

13:30 - 15:00 uur
Volksdansgroep Zajednica

Pluspunt-op-afspraak

14:00 - 16:00 uur
Centram

NSA

15:15 - 17:00 uur
Broers, Mw. W.()

NSA

15:15 - 17:00 uur
Broers, Mw. W.()

kleuterballet 4 en 5 jaar

15:45 - 17:30 uur
Kinderdans

Cursus Spaans

18:45 - 20:45 uur
Spaans

WOENSDAG, 06 OKTOBER

Taalles Akros

09:00 - 12:00 uur
Akros

Wijkcentrum Jordaan en Gouden Reael

09:00 - 13:00 uur
Wijkcentrum Jordaan & Gouden Reael - B

Peuterdans

10:00 - 11:30 uur
Kinderdans

Keramiek en Mozaiek Alelier Dock

10:00 - 12:15 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Het Claverhuis  Overzicht van 04 oktober t/m 10 oktober

WOENSDAG, 06 OKTOBER

Koor Roads (team Buurthuizen)

11:00 - 13:00 uur
Stichting Arkin

Lunch BOOJZ

11:30 - 14:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Gymnastiek 60+

12:30 - 13:15 uur
MBVO

Schilderclub

14:00 - 16:00 uur
Schilderclub

ballet lessen

14:30 - 16:30 uur
Kinderdans

Kookclub (team Buurthuizen)

16:00 - 19:00 uur
Stichting Arkin

Yoga Sandra (team Buurthuizen)

17:15 - 18:15 uur
Stichting Arkin

Cursus Spaans

18:30 - 21:45 uur
Spaans

Hatha Yoga Lydwina

19:00 - 20:15 uur
Yoga Lydwina

Fanclub DOCK

19:15 - 21:15 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Soul Redemtion

20:00 - 22:00 uur
Soul Redemption

DONDERDAG, 07 OKTOBER

dagcursus dinsdag en donderdag

09:00 - 12:15 uur
Koentact

Zin in Bewegen

09:30 - 10:30 uur
Zin in bewegen

Engelse Conversatie DOCK

10:00 - 12:30 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Gymnastiek 60+

10:45 - 11:45 uur
MBVO

Naaiatelier DOCK

13:00 - 15:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Engelse conversatie

13:00 - 15:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

T'ai Chi Mentrum

13:30 - 15:15 uur
Mentrum/Arkin

Het Claverhuis  Overzicht van 04 oktober t/m 10 oktober

DONDERDAG, 07 OKTOBER

Kunstgeschiedenis

13:30 - 15:30 uur
De Ervaring

Repair Cafe

14:00 - 16:00 uur
Ikhouane, Mw. F. ()

NSA

15:15 - 17:00 uur
Broers, Mw. W.()

NSA

15:15 - 17:00 uur
Broers, Mw. W.()

Claverhuis Buurtmaaltijd

17:00 - 19:30 uur
Versluijs,R. (Rob)

Calanetics

18:30 - 19:30 uur
Calanetics

Nederlandse Conversatieles DOCK

19:00 - 21:30 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Mijmeravond

19:00 - 21:00 uur
Franssen, Mw. J.W.()

NL conversatie DOCK

19:00 - 21:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Koor Straat en Dijk

20:00 - 22:00 uur
Koor straat en dijk

Amsterdams Smartlappenkoor

20:00 - 23:30 uur
Amsterdams Smartlappenkoor

VRIJDAG, 08 OKTOBER

Taalles Akros

09:00 - 12:00 uur
Akros

Hatha Yoga Lydwina

09:15 - 10:30 uur
Yoga Lydwina

Hulp bij Tablets, Smartphone, Soc Media

10:00 - 12:00 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Shine project

10:00 - 12:00 uur
project Shine +

Ontmoetingstafel DOCK

10:30 - 12:30 uur
Saruhan, Mw. C. ()

Mutsen & dassen breien/haken daklozen

11:00 - 12:30 uur
Saruhan, Mw. C.()

Yoga

11:30 - 12:30 uur
MBVO

Het Claverhuis  Overzicht van 04 oktober t/m 10 oktober

VRIJDAG, 08 OKTOBER

Sandra's handwerkclubje (team Buurthuizen)

12:30 - 17:00 uur
Stichting Arkin

Latin Aerobic 55+

13:15 - 14:15 uur
MBVO

Tekenen en Schilderen (team Buurthuizen)

14:00 - 16:00 uur
Stichting Arkin

Country Line Dance 55+

14:30 - 15:30 uur
MBVO

T'ai Chi Kikai

16:00 - 17:00 uur
Kikai Shiatsu Praktijk

Cursus Blind Typen

19:00 - 21:00 uur
Saruhan, Mw. C.()

Klassiek ballet voor volwassenen

20:00 - 21:30 uur
Jeannet Smit

ZATERDAG, 09 OKTOBER

BuurtBuik

10:00 - 16:00 uur
Stichting BuurtBuik

BuurtBuik

10:00 - 16:00 uur
Stichting BuurtBuik

BuurtBuik

10:00 - 16:00 uur
Stichting BuurtBuik

BuurtBuik

10:00 - 16:00 uur
Stichting BuurtBuik
© Copyright - Huis van de buurt Centrum Amsterdam 2019